www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz

5 nejčtenějších článků

Sdílej článek:
  • Print
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • PDF
  • Twitter

Studijní pobyty od AIA - Jordánsko a Slovensko

Další aktuální studijní pobyty nabízené Akademickou informační agenturou s uzávěrkou během února 2012. Vycestovat můžete do Jordánska nebo na Slovensko.

*

*

Jordánsko

V této zemi jsou nabízeny studijní pobyty pro studenty bakalárškých a magisterských studijních probramů a také pro studenty doktorských programů. Maximální délka pobytu je stanovena na 10 měsíců a nutností je znalost arabského nebo anglického jazyka. Důležitým požadavkem je předložení adekvátního dokladu o znalosti arabského nebo anglického jazyka. Uznávanými certifikáty dokládajícími znalost angličtiny jsou pouze TOEFL (min. 500), IELTS (515-6), TCF (500). O stipendijní pobyty mohou žádat nejen stávající studenti, ale i občané České republiky, kteří byli přijati ke studiu na vysoké škole v akademickém roce 2012/2013.

Pro přihlášení jsou jordánským Ministerstvem požadovány dokumenty jako: vyplněný formulář “Návrh na vyslání/Žádost o přiznání stipendia“ více zde, motivační dopis, životopis, záměr studia, atd. Celkové požadavky na stáž zde.

Uzávěrka přihlášek do programu je v pátek 24. 2. 2012, kdy musí být odevdána kandidatura v sídle Akademické informační agentury.

*

*

Slovensko

Slovenská strana nabízí studijní pobyty pro studenty bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů a také Letní kursy slovenského jazyka pro studenty.

Studijní pobyt bude v délce jednoho semestru a má uzávěrku přihlášek 27.2.2012. Pro přihlášení budete potřebovat vyplněné formuláře české strany a slovenské strany a dále také životopis, motivační dopis, studijní program – celkový přehled požadavků a kompletní informace o stáži zde.

Letní kursy jsou na jeden měsíc s uzávěrkou až 15. května 2012. Přesné požadavky na přihlášku zde.

Informace o možnostech studina na Slovensku a jiné užitečné rady najdete na: http://www.saia.sk

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>