www.knihovnicka.cz www.tribun.info www.chci.doprace.cz www.doprace.cz www.staze.cz www.pomaturitnivzdelani.cz www.studak.cz www.nuda.cz

5 nejčtenějších článků

Sdílej článek:
  • Print
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • PDF
  • Twitter

Mladiinfo ČR vyhlašuje zajímavou soutěž

Máte vlastní zkušenost z pracovní stáže v zahraničí? Máte za sebou dobrovolnickou pozici v neziskové organizaci v ČR? Nebo jste zažili studijní pobyt v nějaké zajímavé zemi? Do konce února máte jedinečnou šanci vyzkoušet si roli informátora či zpravodaje, zapojte se do soutěže o nejlepší příspěvek z vaší dobrovolnické či vzdělávací zkušenosti z ČR nebo zahraničí!

Příspěvky budou v průběhu března publikovány na webových stránkách a nejlepší práce budou náležitě odměněny knižními poukázkami.

Soutěž o nejlepší příspěvek o dobrovolnické či vzdělávací zkušenosti se koná v rámci čtyř kategorií – soutěžící mohou posílat články, videa, fotografie či rozhovory. „Soutěž je skvělá šance jak pro dobrovolníky, kteří budou mít šanci zveřejnit své příběhy a sdílet s ostatními své zkušenosti, tak pro čtenáře, kteří se budou moci blíže seznámit jak s fenoménem dobrovolnictví, tak s dalšími možnostmi mladých lidí jak aktivně trávit svůj volný čas“ říká o akci spoluzakladatelka Mladiinfo ČR Leona Kunayová. Uzávěrka přihlašování do soutěže je 29. února. Celková pravidla a další informace jsou k dispozici na www.mladiinfo.cz.

Mladiinfo ČR je neformální skupina mladých, jejímž cílem je informovat a inspirovat zejména ale nejenom studenty středních a vysokých škol o příležitostech a novinkách na poli dobrovolnictví, neformálního vzdělávání, stáží či cestování. Vzorem pro naší činnost je mezinárodní organizace Mladiinfo (www.mladiinfo.com), ke které jsme se přidali v září roku 2011 a od té doby usilovně pracujeme na důstojném reprezentování Mladiinfo rodiny zde v ČR.

Tuto soutěž bychom nemohli zrealizovat bez finanční podpory Nadace Open Society Fund (www.osf.cz), které tímto vřele děkujeme!

Napsat komentář

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>