NÁŠ BLOG

admin

Lucie: Jak jsem se rozhodla studovat v Dánsku

Bylo to před rokem, kdy jsem se rozhodla studovat v Dánsku.. Ze začátku jsem pracovala v uklízení, za což jsem byla vděčná, přece jen byly to peníze a ty jsem potřebovala jako sůl, když mi pomalu docházelo to, co jsem měla našetřeno. Postupem času jsem ale měla pocit, že bych si mohla najít něco lepšího, kde bych se tolik nenadřela.

Všimla jsem si nabídky práce pro www.trendhim.cz na internetu, šla jsem na pohovor a byla jsem vážně překvapená, když mi o týden později napsali, že mě berou. Jsem ráda, že mám brigádu, která mě baví a zároveň dodává mi zkušenosti. Jelikož studuji ICT a pracuji jako programátorka, je přínosné to pro mou budoucnost.

Musím ale uznat, že někdy se mi to zdálo nepředstavitelné, že bych měla seriózní brigádu, tím spíš, když jsem studentka.

Než jsem jela do Dánska, tak mi mnoho lidí říkalo „Neumíš dánsky, jak si najdeš brigádu..“ . Tohle mě akorát nabudilo, abych jim ukázala, že je to možné a že to dokážu.
Tímto bych chtěla všechny, kteří mají zájem studovat a pracovat v zahraničí, motivovat, aby se nevzdávali toho, co chtějí v životě dělat. Nenechte se odradit lidmi, kteří vám budou říkat že na to nemáte a věřte sami v sebe. Uvidíte, že výsledek bude stát za to.

0 komentářů

Přidat komentář

*
*