NÁŠ BLOG

admin

Studium v Dánsku

Největší problém při úvahách o studiu v zahraničí bývá často nedostatek kvalitních informací o podmínkách studia, životním stylu či nezbytné administrativě spojené se zahraničním pobytem. Každá relevantní informace má pak pro potencionální zájemce cenu zlata. Následují článek se pokusí pár takových informací, konkrétně o možnostech studia v Dánsku, přinést.

Jeden z našich čtenářů nás nedávno upozornil na webové stránky www.scandinavianstudy.com, které prezentují možnosti studia v Dánsku. Stránky nabízejí řadu informací nejen o dánských univerzitách, možnostech a podmínkách studia, ale i o životním stylu, pracovních příležitostech i základních administrativních pravidlech, které je třeba splnit pokud si chcete např. založit účet v bance.

Kromě bohaté nabídky informací, pak stránky nabízejí i možnost kontaktu a poradenství (za poplatek) ohledně toho, jak se přihlásit a dostat na vybrané dánské univerzity. Zde však doporučujeme ověřit si dopředu jaké služby za své peníze skutečně obdržíte. Více informací najdete na stránce www.scandinavianstudy.com.

Máte s touto agenturou nějaké zkušenosti? Napište nám a podělte se o své dobré či jiné zkušenosti s ostatními;)

1 komentář

Přidat komentář

*
*